Žingsnius iškeitė į prizus: tūkstantinė minia dalyvavo ėjimo varžybose

Žingsnius iškeitė į prizus: tūkstantinė minia dalyvavo ėjimo varžybose

Minia žmonių iš visos Lietuvos šeštadienį susirinko į Druskininkus vienam tikslui – eiti. Kodėl? Nes tai smagu ir sveika!

Šypsenos, gera nuotaika ir judėjimas – Lietuvoje įvyko antrosios „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos. Šįkart – Druskininkuose.

Išskirtinis Druskininkų kraštovaizdis sukūrė puikią ėjimo trasos aplinką. Atsipalaidavę ir puikiai nusiteikę ėjikai startavo K.Dineikos sveikatingumo parke ir leidosi organizatorių sudarytu maršrutu, kur praėjo Druskonio ežerą, Vijūnėlės parką, Meilės salą, Grožio šaltinį ir kitus lankytinus bei garsius miesto objektus.

Daugiau nei 1 500 dalyvių galėjo pasirinkti ėjimo trasos ilgį – eiti 5 000, 10 000 arba 15 000 žingsnių.

Ėjimas buvo transliuojamas tiesiogiai per 15min.lt, transliaciją vedė varžybų organizatorė Vlada Musvydaitė, kuri kalbino einančiuosius.

„Šią Druskininkų trasą įveikiau ne pirmą kartą, tačiau šiandien ji atrodė visai kitokia. Susipažinau su tiek daug įdomių žmonių, kartu net dainavome! – po finišo pasakojo varžybų organizatorė V.Musvydaitė. – Džiaugiuosi ir didžiuojuosi visais ėjimo varžybų dalyviais. Daug žmonių atvažiavo netgi iš Klaipėdos!”

„Labai smagu, kad toks renginys vyko Druskininkuose ir šios ėjimo varžybos užkrečia noru daugiau judėti“, – susirinkusiems sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.Pirmieji dalyviai 15 000 žingsnių trasą įveikė per 1 val. 15 min.

Dalyviai ėjimo varžybų trasa žygiavo ir stumiantys vaikučių vežimėlius, ir vedantys šunis.

„Jau antrą kartą sudalyvavau šiose ėjimo varžybose ir nepasigailėjau! Su visa šeima atvykome iš Vilniaus ir puikiai praleidome laiką. Dėl šių varžybų Druskininkuose susiplanavome visą savaitgalį, – įspūdžiais dalinosi dalyvė Diana. – Varžybų atmosfera buvo vėl nuostabi, visi dalyviai buvo puikios nuotaikos. Labai džiaugiuosi, kad nusprendėme dar kartą sudalyvauti!”

Ilgiausią trasos atstumą įveikė nuo mažamečių mokyklinukų iki senjorų.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti specialiai šioms varžyboms sukurtais rankų darbo mediniais medaliais. Vaikai gavo specialius medalius. Taip pat renginio organizatoriai apdovanojo masiškiausią šeimą, įmonę, klubą/komandą, vyriausią bei jauniausią renginio dalyvį.

Kitos ėjimo varžybos planuojamos rengti Nidoje, o vėliau Kaune.