Vlada Musvydaitė druskininkiečius kvietė į ėjimo varžybas

Vlada Musvydaitė druskininkiečius kvietė į ėjimo varžybas

„Ar žinojote, kad norint sudeginti suvalgyto „Big Mac“ mėsainio su bulvytėmis kalorijas, jums reikės eiti net 7 valandas?!“ – paskaitą Druskininkuose pradėjo „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybų organizatorė Vlada Musvydaitė. Pranešėja panašiais pavyzdžiais motyvavo druskininkiečius nedelsiant pradėti kasdien daugiau vaikščioti.

Pirmosios „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos vyko Vilniuje, kur daugiau nei 3 000 ėjikų kartu įveikė virš 45 milijonų žingsnių. Šįkart gegužės 21 dieną pasivaržyti su savimi V.Musvydaitė kviečia į Druskininkus, kur pažadama nuostabi šeštadienio popietė, o svarbiausia – naudingai ir sveikai praleistas laikas einant.

Antradienį V.Musvydaitė paskaitoje „Ėjimas – kelias į šeimą“ druskininkiečius skatino pasivaikščiojimą naudoti kaip bendravimo formą. Ėjimo varžybų organizatorė ragino Lietuvoje pradėti naują kultūrą. „Kodėl mokytoja ryte negalėtų paklausti mokinių, kiek žingsnių jie šiandien jau spėjo nueiti? Arba kodėl tėvai negalėtų vaikus iš darželio pasiimti ne su automobiliu, o pėsčiomis? O juk ėjimo varžybas galima surengti ir įmonėje!” – idėjomis dalinosi varžybų organizatorė.

Kadangi „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybų šūkis yra „Keisk žingsnius į prizus“ V.Musvydaitė ėjimo varžybų rėmėjų prizu apdovanojo daugiausiai tądien nuėjusį paskaitos dalyvį. Prizai žadami ir ėjimo varžybų metu!

Varžybų organizatorė pažadėjo, kad kiekvienas dalyvis gaus rankų darbo medalius ir bus vaišinamas įvairių skonių „SipSap“ sula. „Norime, kad sula visuomet primintų žmonėms, kad reikia vaikščioti“, – sakė V.Musvydaitė.

Varžybų Druskininkuose naujovė – kiekvienam dalyviui bus įteiktas žemėlapis, kuriuo eidamas jis galės vadovautis. Kaip ir Vilniuje, Druskininkuose bus vaikų zona, kurioje tėveliai galės saugiai palikti vaikučius profesionaliems „Snow arenos“ instruktoriams. Varžybų organizatorė pažadėjo ir daugiau pramogų. „O svarbiausia, finišavę, galėsite džiaugtis medaliais“, – sakė V.Musvydaitė.

Varžybų numerius Vilniuje bus galima atsiimti jau šį šeštadienį ir sekmadienį „Samsung“ parduotuvėje (PC OZAS, II aukštas) nuo 10 iki 21 val. Druskininkuose dalyvio registracijos numerius galėsite atsiimti gegužės 19-20 dienomis Druskininkų sporto centre (M. K. Čiurlionio g. 97-2) nuo 10 iki 19 val. Užsiregistruoti ir atsiimti dalyvio numerį bus galima ir varžybų dieną, gegužės 21 d., K. Dineikos parke nuo 10 iki 12 val.

Feisbuko paskyroje walk15.eu rasite pačią naujausią informaciją apie varžybas. Nemokamą registraciją į varžybas rasite adresu www.ejimovarzybos.lt.

Senelius galite pakviesti nusiųsdami jiems ranka rašytą laišką! Nueikite į www.ejimovarzybos.lt, susiraskite registraciją, o ten spauskite „Pakviesti eiti savo senelius!“ Įveskite senelių gyvenamosios vietos adresą, o „Gintarinė vaistinė“ pasirūpins, kad juos pasiektų laiškas.