Trūksta motyvacijos eiti? Vlada Musvydaitė išdavė slaptą receptą

Trūksta motyvacijos eiti? Vlada Musvydaitė išdavė slaptą receptą

Ar žinote, kad pagal Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenis, žmogui per dieną reikia nueiti vidutiniškai 10 000 žingsnių (7,5 km)? Jei sėdimą darbą dirbantis žmogus vakare neišeina pasivaikščioti, jo žingsnių sąskaitoje būna grėsmingai mažas skaičius.

Jei dirbate sėdimą darbą ir iki darbo vietos vykstate ne pėsčiomis, vaikščiodami tik iki automobilio, per dieną įveiksite tik labai mažą žingsnių skaičių (apie 1 000-3 000 žingsnių). Diena iš dienos taip besisukiodami tik „aplink savo ašį“, ilgainiui galite pajusti sveikatos sutrikimų – gali pradėti skaudėti sąnarius, raumenis, nugarą, mažai judant yra rizika priaugti svorio, susirgti įvairiomis ligomis.

Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė, kartu su komanda organizuodama nemokamas „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybas, skatina žmones tiesiog eiti.

Tokios varžybos jau vyko Vilniuje ir Druskininkuose, kur minia pozityviai nusiteikusių, įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonių susirinko vienam tikslui – eiti.

Šįkart V.Musvydaitė kviečia į ėjimo varžybas Nidoje. Renginys vyks rugpjūčio 13 dieną (šeštadienį), starto pradžia – 12 val. prie Nidos krėslo.

„Kiekvienas užsiregistravęs gaus vardinį varžybų dalyvio numerį ir visiems, kirtusiems finišo liniją, bus įteikti mediniai, Lietuvoje gaminti, specialiai šioms varžyboms sukurti, rankų darbo medaliai“, – pasakojo V.Musvydaitė.

Ėjimo varžybų trasos ilgis – 15 000 žingsnių (apie 11,5 km). Eiti bus galima ir trumpesnes distancijas – 5 000 (apie 3,5 km) ar 10 000 žingsnių (apie 7,5 km).

Nuėjus 5 000 žingsnių, turėsite galimybę savo atžalą palikti „Melt Water Kids“ zonoje, talismanų Pūgio ir Snaigės bei profesionalių trenerių ir kineziterapeutų priežiūrai.

Visi varžybų dalyviai, įveikę 10 000 žingsnių ir gavę specialias skrajutes, šios atkarpos finišo zonoje gaus šviežios ir ekologiškos beržų sulos „Sip Sap“. „Kiekvieną dieną skirkite sau po dovaną. Jei šiandien nueisite 10 000 žingsnių, tai jūs save kuo nors apsidovanokite! Pavyzdžiui, visus ėjimo varžybų dalyvius motyvuosime sula. Kiekvienas dalyvis galės pasiimti specialią skrajutę prie „Sip Sap“ sulos stendo, o 10 000 žingsnių zonoje, galės ją išsikeisti į sulos buteliuką, – pasakojo sveikatingumo motyvatorė V.Musvydaitė. – Net neabejoju, kad tai bus puiki motyvacija eiti!“

Sula padeda iš organizmo pašalinti susidariusius akmenis, teršalus, toksinus, druskas, stiprina ir valo organizmą, padeda nuo galvos skausmo bei reguliuoja medžiagų apykaitą. Joje gausu vitamino C, gliukozės, fruktozės, kalio, kalcio, magnio ir kitokių organizmui naudingų medžiagų.

„Sip Sap“ sula ne tik sveika, bet ir skani. Siūlomi šeši skoniai – gryna sula, su mėta, citrina, spanguolėmis, imbieru ir laimu bei su alijošiaus gabaliukais.

„Sip Sap“ ėjimo varžybose dalyvaus jau trečia kartą. O jūs?

Nemokamą registraciją ir daugiau informacijos rasite čia.

Prisijunkite prie mūsų „Facebook‘e.