Keliolikos kilogramų atsikračiusios Aušros motyvacijos paslaptis – Vlada.lt

Keliolikos kilogramų atsikračiusios Aušros motyvacijos paslaptis – Vlada.lt

„Jei prieš kelis mėnesius man kas nors būtų pasakęs, kad aš 5 valandą ryte kelsiuosi ir eisiu į mišką pasivaikščioti ar padarysiu po 100 pritūpimų, niekada nebūčiau patikėjusi“, – susijuokė 14 kg atsikračiusi Aušra Masedunskaitė.

28-erių metų Aušros lieknėjimo istorija prasidėjo šių metų vasarį, kuomet feisbuke atsirado grupė „Lieknėk su Vlada.LT“. Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė pateikė pasiūlymą – susidaryti mitybos planą ir lieknėti vien tik einant.

„Per kelis mėnesius numečiau 12 kg!” – prieš porą mėnesių pasakojo A.Masedunskaitė. Šiandien moteris yra atsikračiusi 14 kg nereikalingo svorio ir planuoja numesti dar mažiausiai 8 kg.

Vieną dieną Aušra, tvarkydamasi namuose pasilenkė ir pajuto, kad tai padaryti yra labai sunku – kažkas jai trukdo. „Pirma mintis buvo – ką aš čia apsirengusi, kad man neina pasilenkti. O tai buvo tiesiog pilvas, – pasakojo Aušra. – Tądien galvoje įvyko sujudimas ir supratau, kad laikas kažko imtis.“

„Jau trys mėnesiai kaip kasdien keliuosi 5 val. ryte ir einu pasivaikščioti į mišką. Į darbą einu pėsčiomis, tad prieš darbo dieną aš jau būnu nuėjusi apie 10 000 žingsnių (apie 7 km), – pasakojo Aušra. – Pirmomis dienomis įveikdavau 10 000 žingsnių ir jausdavausi labai daug nuėjusi, tačiau dabar per dieną mažiausiai nueinu 18 000 žingsnių (apie 13,5 km).“

Moteris pasakojo, kad be svorio sumažėjimo, apskritai pagerėjo jos savijauta. „Kas rytą be žadintuvo, pati pabundu 5 val. Dėl vaikščiojimo kasdien jaučiuosi žymiai geriau, nuotaika kur kas geresnė. Visi klausia – Aušra, kas tau yra, gal įsimylėjai“, – juokėsi moteris.

Ankščiau Aušra skundėsi kelių skausmais, buvo sutingusi, apskritai vengdavo judėti, tačiau dabar, kaip pati sako, organizmas pats atsidėkoja už kasdienį judėjimą.

„Vakarais irgi einu pasivaikščioti, kartu pasiimu ir šunį, tačiau dažnai jis nenori į mane žiūrėti, kai reikia eiti į lauką“, – juokavo moteris.

Rugpjūčio 13 dieną (šeštadienį) Aušra žingsnius žada keisti į prizus. Tądien Nidoje vyks nemokamos „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos.

Ėjimo varžybų trasos ilgis – 15 000 žingsnių (11,5 km). Galima eiti ir trumpesnius nuotolius – 10 000 (7 km) arba 5 000 žingsnių (3,5 km). Visi ėjimo varžybų dalyviai bus apdovanoti Lietuvoje, specialiai renginiui, sukurtus ir pagamintus rankų darbo medalius bei vardinius dalyvio numerius bei vaišinami rėmėjų dovanomis.

Į varžybas kviečiami dalyvauti visi – nesvarbus nei fizinis pasirengimas, nei amžius.

Tokios ėjimo varžybos Lietuvoje jau įvyko dukart – Vilniuje ir Druskininkuose. Vienam tikslui – eiti – susirinko tūkstančiai teigiamai nusiteikusių įvairaus amžiaus žmonių.

Registraciją ir daugiau informacijos rasite www.ejimovarzybos.lt.

Kitas Aušros vasaros tikslas – dalyvauti Vlada.LT sporto stovykloje. Tai unikali sporto stovykla, suderinta suaugusiam, turinčiam šeimą. Tuo pačiu metu (2 km atstumu) vyks dvi stovyklos – suaugusiems ir vaikams nuo 5 iki 12 metų.

Vlada.LT sporto stovykloje dirbs keturi profesionalūs treneriai ir kineziterapeutai. Eglė Afanasjeva ves kalanetikos užsiėmimus, Vlada Musvydaitė patars kaip taisyklingai ir efektyviai užsiimti bėgimu ir ėjimu, Tadas Gudžiauskas ves CrossFit, kineziterapeutas Eimantas Žeimys – funkcines treniruotes.

Stovykla vyks rugpjūčio 22-28 dienomis „Harmony Park“, Prienų rajone. Daugiau informacijos apie stovyklą: https://www.facebook.com/events/1406094373023198/, registracija elektroniniu paštu pirkti@vlada.lt.

Stovyklos dalyviui priklausys šešios nakvynės prabangiose „Harmony Park“ vilose (kambaryje po du), viso kūno masažas, keturių profesionalių trenerių asmeninės treniruotės, treniruotės ant irklenčių, šešios motyvacinės paskaitos, kineziterapeuto konsultacija ir priežiūra stovyklos metu. Kiekvienam dalyviui bus sudarytas asmeninis mitybos planas ir subalansuotas maitinimas stovykloje bei tolimesnis sporto ir mitybos planas po stovyklos. Stovykla mokama.