Keisk žingsnius į prizus! – pajūrio gyventojai kviečiami į ėjimo varžybas

Keisk žingsnius į prizus! – pajūrio gyventojai kviečiami į ėjimo varžybas

Argi nenorėtumėte turėti vardinio varžybų dalyvio numerio, gauti rankų darbo medalį, o be viso to dar ir pliūpsnį teigiamų emocijų? Už tai, kad einate! Rugpjūčio 13 dieną Nidoje vyks pirmosios „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos! Organizatoriai pajūrio gyventojus kviečia į naują (arba pirmą ir nepakartojamą) pažintį su vienu gražiausiu Lietuvos kurortų.

„Iki šiol ėjimo varžybos buvo organizuotos Vilniuje ir Druskininkuose. Pabendravusi su dalyviais, supratau, kad nemažai žmonių atvažiavo net nuo pajūrio ir kartu su minia ėjimo entuziastų žengė vieną žingsnį po kito, – pasakojo ėjimo varžybų organizatorė Vlada Musvydaitė. – Šįkart į pajūrio kraštą atvažiuojame mes, tad ir vėl labai laukiame pajūrio žmonių!”

Jūsų varžovas ėjimo varžybose esate jūs pats. Renginio organizatoriai siekia, kad žmonės atkreiptų dėmesį į judėjimo svarbą kasdien.

Ėjimo varžybų trasos ilgis – 15 000 žingsnių (11,5 km). Galima pasirinkti ir trumpesnes distancijas – 10 000 (7 km) arba 5 000 (3,5 km). Įveikus 5 000 žingsnių tėveliai vaikus 2 valandoms galės palikti „Melt Water Kids“ vaikų zonoje leopardo Pūgio bei lapės Snaigės priežiūrai ir tęsti pasivaikščiojimą.

Trasos nereikia įveikti kuo greičiau, tad galėsite pasirinkti sau malonų tempą.

Ėjimo varžyboms bus sukurta speciali aplikacija, kurioje galėsite matyti žemėlapį su trasa, o joje – ypatingi objektai, kuriuos praeisite. Visiems dalyviams taip pat bus išdalinti popieriniai žemėlapiai su pažymėta ėjimo varžybų trasa.

„Poenzi ArthroStop“ ėjimo varžybose laukiami visi – nuo vaikučių iki senjorų!

Dalyvauti bus galima tiek su šunimis, tiek stumiant vaikučio vežimėlį, tačiau kai kur trasą su papildomu svoriu įveikti gali būti sunku, mat distancijose pasitaikys tiek smėlio, tiek kalnuotų vietų ir laiptelių.

Eidami galėsite stabtelėti išsimaudyti, nes trasa nusidrieks palei pajūrį!

Kiekvienam iš anksto užsiregistravusiam dalyviui bus įteiktas vardinis dalyvio numeris, o kiekvienam, įveikusiam bet kurią distanciją, gaus rankų darbo lietuvišką medalį.

„Esu vilnietė, tad su visa šeima nepraleidau progos sudalyvauti ėjimo varžybose, kai jos vyko mano mieste. Vėliau važiavome į ėjimo varžybas Druskininkuose. Jau turime po du medalius ir nepamirštamus įspūdžius, tad šįkart važiuosime į Nidą ir vėl eisime!” – pasakojo 47-erių ėjimo varžybų dalyvė Irena.

Rugpjūčio 13-14 dienomis Nidoje vyks „Senųjų amatų dienos“, tad dalyvaudami ėjimo varžybose galėsite susipažinti ir su archajiškais amatais. Vakarą galėsite leisti su svaiginančia muzika „Nida jazz maratone“.

Pirmosios „Proenzi ArtroStop“ ėjimo varžybos Nidoje vyks rugpjūčio 13 dieną, startas – 12 val. prie Nidos krėslo.

Nemokamą registraciją ir daugiau informacijos rasite adresu www.ejimovarzybos.lt.

Registruotis į varžybas bus galima ir renginio dieną, 10-12 val. prie Nidos krėslo, registracijos palapinėje.

Senelius galite pakviesti nusiųsdami jiems ranka rašytą laišką! Nueikite į www.ejimovarzybos.lt, susiraskite registraciją, o ten spauskite „Pakviesti eiti savo senelius!“ Įveskite senelių gyvenamosios vietos adresą, o „Gintarinė vaistinė“ pasirūpins, kad juos pasiektų laiškas.

Junkitės prie ėjimo entuziastų „Facebook“ https://www.facebook.com/events/1739748676307655/. Čia ėjimo varžybų organizatoriai skelbs konkursus, kuriuose galėsite nueitus žingsnius keisti į prizus!