„Rimi“ remiama „Rinkis sveikiau“ 5000 žingsnių šeimos zona – sveikesniam gyvenimo būdui

Svarbių savo gyvenimo žingsnių skaičiuoti nebūtina. Svarbiausia juos žengti. Kviečiame pradėti žingsniuoti jau dabar ir rinktis sveikiau su „Rimi“. Trečius metus vyksiančiame renginyje bus įrengta „Rimi“ remiama „Rinkis sveikiau“ 5000 žingsnių šeimos zona, kurioje skatinsime jus kasdien padaryti bent po mažytį žingsnelį sveikesnio gyvenimo būdo link.

Rinktis sveikiau paprasta ir „Rimi“ lentynose, nes sveikesnius produktus žymime ženklu „Rinkis sveikiau“. Dabar kiekvienas ieškantis sveikesnio pasirinkimo gali tai padaryti daug greičiau ir lengviau.

„Rimi“ remiama „Rinkis sveikiau“ 5000 žingsnių šeimos zona

Kas tai?

Nuo starto vietos nuėję apie 3,5 km pasieksite „Rimi“ remiamą „Rinkis sveikiau“ 5 000 žingsnių šeimos zoną, kur galės aktyviai praleisti laiką, pailsėti, pasistiprinti ar atsigaivinti vaikai ir visi kiti dalyviai. Čia bus galima palikti vaikus, kol tėveliai įveiks visą trasą. Visais vaikais bus pasirūpinta!

Ką rasite šioje zonoje?

„Rimi“ remiamoje „Rinkis sveikiau“ 5000 žingsnių šeimos zonoje bus organizuojamos įvairios sporto pramogos, kurias ves profesionalūs sportininkai ir treneriai. Čia bus galima išmėginti savo jėgas žaidžiant diskgolfą ar krepšinį. Taip pat nemokamai gausite vandens bei vaisių!

Kas prižiūrės vaikus?

Vaikus prižiūrės auklėtojai bei savanoriai.

Nuo kelerių metų galėsite savo vaiką palikti „Rimi“ remiamoje „Rinkis sveikiau“ 5 000 žingsnių šeimos zonoje?

Šioje aikštelėje galėsite palikti (apie 30 min) visus vaikus, kuriems yra sukakę bent ketveri metai.

Kiek laiko jie čia galės praleisti?

Vaikai galės čia leisti laiką viso renginio metu, tačiau juos palikti trenerių ir savanorių priežiūrai bus galima apie 30 min.

Ką turite padaryti?

Suaugusiam, norinčiam palikti savo vaiką šioje zonoje, reikia užpildyti registracijos formą ir užregistruoti vaiką.