Nuostatai

Walmark masinio „Ėjimo varžybos“.

Organizatoriai

Walmark masinio „Ėjimo varžybas“ organizuoja MB VLADA.LT.

Trasa

Walmark masinio „Ėjimo varžybų“ trasos ilgis yra 15 000 žingsnių, t.y. 10,5 km. Visus skatiname įveikti šį atstumą, trasos išties yra įspūdingos.
Varžybų trasos bus suskirstytos į tris zonas, kuriose dalyvių lauks staigmenos:

  • 5 000 žingsnių šeimos zona;
  • 10 000 žingsnių zona;
  • 15 000 žingsnių zona.
Varžybų programa

Walmark „Ėjimo varžybos“ vyks šiomis dienomis:

2018 m. balandžio 21 d. (šeštadienį), Vilniuje.

2018 m. gegužės 12 d. (šeštadienį), Varėnoje.

2018 m. rugsėjo 22 d. (šeštadienį), Kaune.

  • 10:00–12:00 – registracija į varžybas, dalyvio numerių atsiėmimas palapinėje prie starto.
  • 12:00 val. – Pirmas startas.
  • 12:30 val. – Antras startas.
  • Kiti startai.
  • 16:00 val. – Apdovanojimai (masiškiausių grupių ir pan.). Kiti dalyvio medaliai įteikiami iškart finišavus.
  • 17:00 val. – Varžybų pabaiga.

Renginio metu galėsite žygiuoti kaip tik jums patinka – tiek su šiaurietiško ėjimo lazdomis, tiek be jų. Svarbu su šypsena.

Dalyviai

Renginyje gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio registracijos formą, pasitikrinę sveikatą, susipažinę su varžybų nuostatais bei tai patvirtinę registracijos metu. Visi dalyviai dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami, ir prisiima visą, su dalyvavimu varžybose, susijusią riziką ir atsakomybę bei įsipareigoja dėl to nereikšti renginio organizatoriams jokių pretenzijų.

Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje, tenka tik dalyviui.

Dalyviai prisiima visą atsakomybę už savo daiktus. Renginio metu jų netekus, organizatoriai už prarastą materialųjį turtą neatsako.

Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, taip pat registruodamasis dalyvis sutinka gauti naujienlaiškius ir kitą organizatorių platinamą informaciją bei gauti renginio rėmėjų skambutį/elektroninį laišką tiesioginės rinkodaros tikslais.

Renginio metu nebus taikomas amžiaus cenzas, todėl tėvai prisiima visą atsakomybę už savo vaikus.

Vardiniai numeriai

Jei norite gauti vardinį varžybų dalyvio numerį (ant jo bus parašyta tai, ką nurodysite registracijoje – vardas, pavardė), užsiregistruokite http://ejimovarzybos.lt/registracija/ ne vėliau kaip likus savaitei iki renginio. Vėliau užsiregistravę gaus dalyvio numerius be vardo, tik su numeriais.

Vaikų palikimas žaidimų zonoje

Renginio metu, 5 000 žingsnių šeimos zonoje, bus galimybė palikti savo vaikus profesionaliems specialistams ir toliau tęsti 15 tūkst. žingsnių trasą. Suaugusiam, norinčiam palikti savo vaiką šioje zonoje, reikia užpildyti registracijos formą ir užregistruoti vaiką. Atsiimant numerius už vieną vaiką tėvui/globėjui reikės sumokėti 4 Eur vaikų priežiūros saugojimo mokestį. Vaikai aikštelėje galės būti paliekami iki 2 valandų. Vaikams nemokamai bus dalinamas vanduo.

Registruodami savo vaikus tėvai sutinka, kad renginio metu jų vaikai gali būti filmuojami ar fotografuojami, o ši informacija patalpinta internete ar spaudoje.

Registruodami savo vaikus tėvai sutinka, kad neturės jokių pretenzijų dėl vaiko sveikatos sutrikimų ar traumų renginio metu.

Registruodami savo vaikus tėvai patvirtina, kad yra atsakingi už savo vaiko elgesį renginio metu.

Medicinos pagalbos užtikrinimas

Renginio metu trasoje budės greitosios medicinos pagalbos ekipažas. Jei pamatysite dalyvį, kuriam reikia medicinos pagalbos, ar tokios pagalbos prireiks jums – nedelsdami skambinkite bendrosios pagalbos telefonu 112.

Pamesti bei rasti dalyvių daiktai

Apie pamestus ar rastus daiktus, priklausančius kitam dalyviui, prašome informuoti organizatorius. Iškart po finišo, informacijos palapinėje, veiks radinių biuras. Apie pamestus ar rastus daiktus dalyviai galės pranešti el. paštu info@ejimovarzybos.lt

Dalyvių saugumo užtikrinimo priemonės

Dalyvis yra asmeniškai atsakingas už savo elgesį Walmark masinio „Ėjimo varžybų“ metu.

Dalyvio paketo atsiėmimas

 

Daugiau informacijos pateiksime artėjant renginiams.

Specialiosios sąlygos

Kiekvienas dalyvis varžybų metu privalo prie marškinėlių tvarkingai prisitvirtinti registracijos numerį.

Numeris turi būti pritvirtintas ant krūtinės, aiškiai matomoje vietoje.

Dalyvavimas su šunimis ir vežimėliais

Dalyvavimas su šunimis galimas, su vežimėliais – nerekomenduotinas.

Apdovanojimai

Renginio dalyviai, gaus rankų darbo medinius medalius. Medaliai bus teikiami tik turintiems registracijos numerius.

Renginio organizatoriai apdovanos masiškiausią šeimą, įmonę, klubą/komandą. Taip pat bus apdovanoti vyriausias bei jauniausias renginio dalyviai.

Dalyvių registracija

Registracija į varžybas: http://ejimovarzybos.lt/registracija/

***Patvirtindamas registraciją dalyvis sutinka su nuostatais, kurie iki renginio gali būti koreguojami.