Nemokamo ėjimo renginio organizatoriai dalyvius motyvuoja sula

Nemokamas ėjimo renginys visai šeimai Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybos“ Vilniuje šiemet vyks balandžio 22 dieną. Tai bus jau penktoji ėjimo šventė Lietuvoje, kurioje organizatoriai dalyvius motyvuos natūralia beržų sula.

Nuo pat pirmųjų Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybų“ kartu koja kojon eina ir beržų sula „SipSap“. Sulą gaminančios įmonės UAB „Straikas“ vadovas Gintaras Didžiokas pasakoja, kad jam pačiam ne kartą teko girdėti, jog šį gėrimą žmonės pirmą kartą atrado, paragavo ir su juo susidraugavo būtent šiame ėjimo renginyje.

„SipSap“ beržų sula yra Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybų“ oficialus gėrimas. Jis tapo šio renginio atributu, – pasakoja organizatorė, sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė. – Norime, kad žmonės būtų sveikesni, tad organizuodami Proenzi ArtrhoStop „Ėjimo varžybas“ skatiname judėti, o siūlydami „SipSap“, primename apie sulos naudingumą ir joje esančių medžiagų reikalingumą mūsų organizmams.“

Kaip sako G.Didžiokas, jų, sulos atstovų, ir ėjimo renginio organizatorių idėjos sutampa, todėl sekasi draugauti bei kartu siekti bendrų tikslų.

„Ėjimas yra sveiko gyvenimo priemonė ir atributas. Žmonės, kurie renkasi tokį gyvenimo būdą, kuria aktyvią bendruomenę, o mes prie tos kūrybos prisidedame, – pasakojo G.Didžiokas. – Norime, kad būtent tokie žmonės turėtų galimybę sužinoti, įsigyti, ragauti ir skleisti žinią apie lietuvišką sulą visame pasaulyje.“

Sula dėl savo teigiamų savybių vertinama nuo seno, tačiau šio gėrimo išgavimo laikotarpis ganėtinai trumpas. Iš medžio nuleistą sulą rekomenduojama laikyti vos kelias dienas, tad ne visi spėja paragauti šio gamtos stebuklo. „SipSap“ sula yra sterilizuota ir saugiai uždaryta nenaudojant jokių konservantų, tad prekybos centruose šį gėrimą galima nusipirkti bet kuriuo metų laiku. Nepaisant to, visos naudingos sulos savybės išlieka.

Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybose“ Vilniuje sulą nemokamai gaus vaikai „Sveikatinės“ 5 000 žingsnių šeimos zonoje, o visi kiti dalyviai, įveikę 15 000 žingsnių, prie finišo vartų sulos galės įsigyti už žymiai mažesnę kainą. Renginio dalyviai vieni pirmųjų galės paragauti šviežios, šių metų derliaus sulos.

Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybos“ Vilniuje vyks balandžio 22 dieną, pirmasis startas – 12 val. Balsio ežero paplūdimyje. Startuoti bus galima ir vėliau, nes šio renginio metu trasoje sugaištas laikas nefiksuojamas. Nepaisant to, visi dalyviai gaus medinius rankų darbo medalius.

Ėjimo trasa drieksis Verkių regioniniame parke, palei Balsio ir Gulbino ežerus.

Daugiau informacijos ir nemokamą registraciją rasite čia www.ejimovarzybos.lt