„Sveikatinės“ 5 000 žingsnių šeimos zona – tai puikus startas į sveikesnį gyvenimą!

Kas tai?

Nuo starto vietos nuėję apie 3,5 km pasieksite „Sveikatinės“ 5 000 žingsnių šeimos zoną, kur galės padūkti ar pailsėti vaikai ir visi, įveikę 5 000 žingsnių!

Kas čia vyks?

„Sveikatinės“ 5 000 žingsnių šeimos zonoje užsiėmimus ves profesionalūs vaikų treneriai ir kineziterapeutai. Vaikai bus mokomi taisyklingai atlikti mankštą, ėjimo specifikos, vyks estafetės. Mažieji taip pat bus supažindinti su sveika gyvensena ir jos nauda.

Kas prižiūrės vaikus?

Vaikai bus prižiūrimi trenerių, kineziterapeutų bei savanorių.

Nuo kelerių metų galiu savo vaiką palikti „Sveikatinės“ 5 000 žingsnių šeimos zonoje?

Šioje aikštelėje galės dūkti visi, kuriems yra sukakę bent ketveri metai.

Kiek laiko jie čia galės praleisti?

2 valandas – tol, kol tėveliai įveiks visą, 15 000 žingsnių trasą.

Kas dar?

Startuokite nuo Dainuvos slėnio, įsitikinkite, kad programėlė (mūsų #walk15 ar bet kuri kita) skaičiuoja jūsų žingsnius ir nuėję iki „Sveikatinės“ 5 000 žingsnių šeimos zonos, parodykite organizatoriams, kad įveikėte apie 5 000 žingsnių bei gaukite „Sveikatinės“ nuolaidų kuponą!

Tad ko gi man imtis?

Registruojant vaiką, reikia padėti „varnelę“, kad norite jį palikti 5 000 žingsnių zonoje. Atsiimant dalyvių paketus, reikės sumokėti 4 eurų mokestį. Tuomet gausite specialią apyrankę, kurią ant vaikučio rankos privalėsite užsegti renginio dieną. Į šeimos zoną galės patekti visi, o tie, kurie segės specialias apyrankes, bus prižiūrimi ėjimo varžybų komandos. Specialią apyrankę galėsite įsigyti ir „Sveikatinės“ 5 000 žingsnių zonoje.

Kas yra „Sveikatinė“?

Remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, įvairios profilaktinės priemonės padeda išvengti, atitolinti ar užkirsti kelią ligoms ir taip suteikia geresnę gyvenimo kokybę. Svetainėje www.Sveikatine.lt rasite informacijos, kaip pasirūpinti savo sveikata, didžiausią dėmesį skiriant profilaktikai.

„Sveikatinės“ tikslas – padėti nesirgti, daugiau judėti, nes būtent fizinis aktyvumas – geriausia daugelio ligų profilaktika.

Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybose“, „Sveikatinės“ 5 000 žingsnių zonoje galėsite pasikonsultuoti su specialistais, daugiau sužinoti apie teikiamas paslaugas ir prekes, galėsite įsigyti įvairių profilaktinių priemonių.

Šiuolaikiškuose sveikatos prekybos salonuose „Sveikatinė“ naudingų ir reikalingų priemonių ras kiekvienas!

SPORTUOJANTYS ras įtvarų traumų prevencijai;

DIRBANTYS SĖDIMĄ DARBĄ – kraujotaką gerinančių kojinių;

DAUG STOVINTYS IR VAIKŠTANTYS – patogių vidpadžių į avalynę;

SENJORAIortopedinių šlepečių;

SUNKIAU JUDANTYS lazdelių, ramentų;

VAIKAI profilaktinių batukų;

BŪSIMOS MAMOSpilvuką prilaikančių diržų ir kita.

„Sveikatinėje“ rasite tik sertifikuotas prekes, atitinkančias medicinos priemonėms keliamus reikalavimus,  sulauksite profesionalių patarimų bei rasite išskirtinę kokybę. Atliekami kojų venų bei pėdų tyrimai, padės apsispręsti dėl profilaktikos priemonių imtis, ar jau reikės rimtesnio gydymo.

Ieškokite „Sveikatinės“ internete arba Jūsų mieste.